KULA ŁOKCIOWA "COMFORT"
KULA ŁOKCIOWA "COMFORT"
KULA ŁOKCIOWA "COMFORT"
KULA ŁOKCIOWA "COMFORT"

KULA ŁOKCIOWA "COMFORT"

60,00 zł
Brutto

Kula łokciowa COMFORT to produkt stworzony z najlepszych materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę podczas korzystania. Jest niezwykle wytrzymała, a zarazem lekka – waży 450g. Wykonana z wysokiej jakości aluminium.

Kolor
  • Beżowy
  • Biały
  • Czerwony
  • czarny
  • Niebieski

Produkt przeszedł pomyślnie testy pod naciskiem 130kg. Aluminiowa rurka zabezpieczona jest epoksydowym lakierem. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań technicznych, kula jest bardzo cicha w użytkowaniu.

Zastosowano regulację skokową wysokości kuli w zakresie od 690mm do 990mm (14 stopni co 25mm), co pozwala dopasowanie wyrobu do wzrostu użytkownika (od130cm do 200cm).

Kula posiada opatentowaną blokadę zwiększającą bezpieczeństwo użytkownika.

Ergonomiczny kształt podparć oraz ich wentylacja zwiększają wygodę użytkowania

Opatentowane odczepiane podparcie daje możliwość jego szybkiej wymiany, a także zastosowania, w zależności od potrzeb, wersji podparcia zapobiegającej poślizgowi ręki lub też wersji miękkiej

Dostępne warianty kolorystyczne to: beżowy, biały, czarny, czerwony i niebieski

Dzięki unikalnemu kształtowi i zastosowaniu nowoczesnych materiałów nasadka zapobiega poślizgom oraz zapewnia maksymalne przyleganie do podłoża nawet przy pochyleniu kuli pod znacznym kątem

Unikalny kształt i zastosowane materiały doskonale absorbują wstrząsy powstające podczas stawiania kuli na podłożu

Nasadka wyposażona jest w system antyperforacyjny* nasadka jest bardzo łatwa w wymianie

Dane techniczne:  Wysokość, w zależności od ustawienia (mm) 690 - 990 Ciężar (g) 450 Maksymalne obciążenie (kg) 130

Zastosowanie Produkt przeznaczony dla osób o obniżonej sprawności fizycznej, wymagających oparcia w trakcie przemieszczania. W szczególności dotyczy to osób po operacjach, po złamaniach i przy porażeniach kończyn dolnych. Pozwala na zachowanie równowagi. Ułatwia opiekę nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

Kule łokciowe w przeciwieństwie do pachowych nie obciążają okolicy pachy i węzłów chłonnych, jednak wybór oraz ich ilość należy wcześniej konsultować z lekarzem.

10 Przedmioty
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.