Taśma Thera Band ŻÓŁTA (na metry)
Taśma Thera Band ŻÓŁTA (na metry)
Taśma Thera Band ŻÓŁTA (na metry)
Taśma Thera Band ŻÓŁTA (na metry)
Taśma Thera Band ŻÓŁTA (na metry)

Taśma Thera Band ŻÓŁTA (na metry)

13,00 zł
Brutto

Taśmy Thera Band dają możliwość oddziaływania na każdą partię mięśniową z różnym obciążeniem. Stanowią podstawę każdego treningu przygotowania motorycznego, przyrostu siły mięśniowej lub treningu funkcjonalnego.

Taśma lateksowa Thera Band żółta - opór słaby 

1 sztuka = 1 metr taśmy żółtej

1m taśmy = 13 zł

Ćwiczenia z zastosowaniem bardzo prostych środków terapeutycznych lub treningowych takich jak taśmy (gumy) Thera Band, już po krótkim czasie ich stosowania przyczyniają się do powstania wymiernych efektów takich jak:

  • przyrost siły mięśniowej,
  • zwiększenie zakresu ruchu,
  • poprawa kondycji i koordynacji,
  • polepszenie orientacji ruchowo przestrzennej,
  • poprawa wzorców ruchowych,
  • mobilizacja oraz zwiększenie elastyczności,
  • korekcja wad postawy.

Taśmy Thera Band dają możliwość oddziaływania na każdą partię mięśniową z różnym obciążeniem. Stanowią podstawę każdego treningu przygotowania motorycznego, przyrostu siły mięśniowej lub treningu funkcjonalnego. Oryginalne taśmy Thera Band produkowane są z czystego lateksu lub w wersji bez lateksowej syntetycznego kauczuku. Opór taśm bez lateksowych jest zgodny z oporem taśm z zawartością lateksu.

Ważnym jest dobór odpowiedniej długości, obciążenia w zależności od celu ćwiczeń oraz rodzaju taśmy. Opcjonalnie możemy zastosować specjalne akcesoria zwiększające zakres stosowania taśm.

Oryginalne taśmy (gumy) Thera Band w zakresie ich stosowania posiadają najlepsze rekomendacje na całym świecie. Potwierdzają to od wielu lat prowadzone badania porównawcze.

Taśmy Thera Band uznane zostały przez Amerykańskie Towarzystwo Fizjoterapeutyczne jako jedyny środek terapeutyczny tego typu.

Zalety:

1. Progresywny, prawie liniowy przyrost oporu.

2. Zróżnicowane opory pozwalają na indywidualne dopasowanie wartości obciążenia w zależności od celu terapii / treningu lub możliwości i potrzeb ćwiczącego.

3. Wielostronnego zastosowania.

4. Polecane przez terapeutów i trenerów na całym świecie.

5. Oznaczone znakiem towarowym gwarantującym wysoką jakość

45 Przedmioty
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.