DonJoy Defiance III z Force Point-...
DonJoy Defiance III z Force Point-...
DonJoy Defiance III z Force Point-...
DonJoy Defiance III z Force Point-...

DonJoy Defiance III z Force Point- INDYWIDUALNA orteza stawu kolanowego (NA WYMIAR)

Obecnie brak na stanie
3 000,00 zł
Brutto

Donjoy A22 to pierwsza na świecie orteza stawu kolanowego wykonana z tytanu.

ORTEZA WYKONYWANA INDYWIDUALNIE. W CELU ZAKUPU NAŻEY SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SKLEPEM ABY USTALIĆ TERMIN WIZYTY I SZCZEGÓŁOWEGO POMIARU NOGI.

DonJoy Defiance III to indywidualna orteza stawu kolanowego, która obejmuje goleń i udo. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie produkt na rynku w zakresie stabilizacji kolana. Cechuje ją niezwykle lekka konstrukcja, dzięki czemu nie obciąża nadto kontuzjowanej nogi. Przy tym wykonana została z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia. Opatentowany system czteropunktowego podparcia kolana zapewnia wysoki poziom ochrony, jednocześnie nie blokuje całkowicie ruchu, pozwalając na codzienną aktywność. Orteza wykorzystywana jest często w profilaktyce urazów podczas uprawiania sportów wyczynowych, wodnych i kontaktowych. Posiada możliwość regulacji kąta zgięcia i wyprostu kolana. Dodatkowo wyposażona została w zegar z systemem FourcePoint zabezpieczającym przed niekontrolowanym przeprostem. DonJoy Defiance III to model wykonywany na zamówienie, co oznacza, że jest produkowany po wcześniejszej konsultacji z klientem i dokonaniu dokładnych pomiarów. Pozwala to na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szereg dostępnych opcji umożliwia zestawienie takich komponentów, które będą zapewniać należytą ochronę, przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu.


Firma DonJoy to amerykański producent zajmujący wyrobem sprzętu medycznego, który w swojej ofercie posiada różnorodne produkty ortopedyczne do rehabilitacji, leczenia bólu i szeroko pojętej fizjoterapii. To również renomowany wytwórca stabilizatorów, którego charakteryzują wysokiej klasy materiały i solidne wykonanie. Producent dokłada wszelkich starań, by stworzone przez niego ortezy spełniały funkcję leczniczą oraz wszelkie normy bezpieczeństwa. Odznaczają się one również dużą funkcjonalnością i ciekawym designem. Wszystko, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Firma DonJoy w swojej ofercie posiada również modele dziecięce, by zapewnić wsparcie pacjentom w każdym wieku.


Zastosowanie:

niestabilność ACL lub PCL (od umiarkowanej po ciężką)

po rekonstrukcji ACL i PCL
niestabilność więzadeł MCL / LCL
przeprosty kolana
profilaktycznie podczas uprawiania sportu

Zalety ortezy DonJoy Defiance:

orteza na indywidualne zamówienie pozwalająca na idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika

zastosowanie zaawansowanej technologii

4-punktowe podparcie kolana

zegar z systemem FourcePoint chroniącym przed niekontrolowanym przeprostem

lekka, a jednocześnie wytrzymała konstrukcja

3 długości do wyboru
możliwość wykorzystania podczas uprawiania sportów wyczynowych, wodnych i kontaktowych

najwyższej klasy produkt na rynku światowym

bogata gama kolorystyczna (ponad 20 różnych kolorów nie można łączyć palety kolorów matowych z metalikiem)

Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.