DonJoy A22 TYTANOWA indywidualna...
DonJoy A22 TYTANOWA indywidualna...
DonJoy A22 TYTANOWA indywidualna...
DonJoy A22 TYTANOWA indywidualna...
DonJoy A22 TYTANOWA indywidualna...
DonJoy A22 TYTANOWA indywidualna...
DonJoy A22 TYTANOWA indywidualna...

DonJoy A22 TYTANOWA indywidualna klatkowa orteza stawu kolanowego (NA WYMIAR)

Obecnie brak na stanie
3 800,00 zł
Brutto

Donjoy A22 to pierwsza na świecie orteza stawu kolanowego wykonana z tytanu.

ORTEZA WYKONYWANA INDYWIDUALNIE. W CELU ZAKUPU NAŻEY SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SKLEPEM ABY USTALIĆ TERMIN WIZYTY I SZCZEGÓŁOWEGO POMIARU NOGI.

Donjoy A22 to pierwsza na świecie orteza stawu kolanowego wykonana z tytanu. Dzięki temu zachowana jest doskonała równowaga pomiędzy wagą, a wytrzymałością. Orteza dobrze stabilizuje kolano, jednocześnie jej konstrukcja nie ogranicza swobody ruchów. Podkładki kłykciowe świetnie pochłaniają wstrząsy oraz zapewniają idealne przyleganie do nogi. Dodatkowo za pomocą pasków na rzepy można dostosować stopień zacisku. Powłoki antybakteryjne pomagają zneutralizować nieprzyjemny zapach wydzielany podczas zwiększonej aktywności, jednocześnie zwiększają komfort użytkowania. Aerodynamiczny zintegrowany system pasków zmniejsza ogólny profil ortezy, co wpływa na wygodę podczas poruszania. Opatentowany sprężynowy mechanizm FourcePoint chroni kolano w najbardziej ryzykownej pozycji w ostatniej fazie wyprostu. Orteza może być wykorzystywana przez sportowców szczególnie narciarzy, siatkarzy czy baseballistów. Model DonJoy A22 wykonywany jest wyłącznie na zamówienie, co oznacza, że jest produkowany po wcześniejszej konsultacji z klientem i dokonaniu dokładnych pomiarów. Pozwala to na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.


Firma DonJoy to amerykański producent zajmujący wyrobem sprzętu medycznego, który w swojej ofercie posiada różnorodne produkty ortopedyczne do rehabilitacji, leczenia bólu i szeroko pojętej fizjoterapii. To również renomowany wytwórca stabilizatorów, którego charakteryzują wysokiej klasy materiały i solidne wykonanie. Producent dokłada wszelkich starań, by stworzone przez niego ortezy spełniały funkcję leczniczą oraz wszelkie normy bezpieczeństwa. Odznaczają się one również dużą funkcjonalnością i ciekawym designem. Wszystko, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Firma DonJoy w swojej ofercie posiada również modele dziecięce, by zapewnić wsparcie pacjentom w każdym wieku.


Zastosowanie:

niestabilność ACL lub PCL (od umiarkowanej po ciężką)

po rekonstrukcji ACL i PCL
niestabilność więzadeł MCL / LCL
przeprosty kolana
profilaktycznie podczas uprawiania sportu

Zalety ortezy DonJoy A22:

innowacyjna tytanowa konstrukcja

orteza na indywidualne zamówienie pozwalająca na idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika

4-punktowe podparcie kolana

zegar z systemem FourcePoint chroniącym przed niekontrolowanym przeprostem

podkładki kłykciowe świetnie amortyzujące wstrząsy

antybakteryjna wyściółka niwelująca nieprzyjemny zapach

możliwość wykorzystania podczas uprawiania sportu

Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.