Lady Pregna- Dynamiczne wkładki...
Lady Pregna- Dynamiczne wkładki...
Lady Pregna- Dynamiczne wkładki...
Lady Pregna- Dynamiczne wkładki...

Lady Pregna- Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™

112,00 zł
Brutto

Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave™ LADY PREGNA to wkładki dedykowane dla kobiet w ciąży. Ich zadaniem jest przywrócenie opadniętych łuków podeszwowych dzięki specjalnie wyprofilowanym łukom podeszwowym. Stanowią świetną profilaktykę przeciw haluksom oraz wspierają ich leczenie, gdy te już występują - odpowiada za to specjalny amortyzator pod dużym palcem.

footwave
 • XS 35-38
 • S 39-41
 • M 42-43

Ciąża to okres wzmożonego obciążenia i wysiłku dla naszego organizmu, co często przekłada się na dolegliwości stóp. Dodatkowo, to właśnie wtedy my, kobiety, mamy wrażenie, jakby stopa nam urosła! Przestajemy się mieścić w ulubione buty a stopy bolą. W rzeczywistości stopy nie rosną w ciąży - one "rozpłaszczają" się. W okresie ciąży kobiety mają zwiększoną wiotkość więzadłową. Luźniejsze więzadła mają problem z utrzymaniem stóp w prawidłowej pozycji, szczególnie przy zwiększonej wadze. W efekcie to wtedy pojawia się pogłębione płaskostopie i często wtedy rozpoczynają się problemy z haluksami.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii wkładki FootWave LADY PREGNA mogą być stosowane codziennie. Mogą być dezynfekowane i czyszczone, a pianka nie pozwala na absorpcję płynów i gazów. Odpowiednie podpieranie stopy oraz wysoki poziom amortyzacji sprawiają, że wkładki FootWave LADY PREGNA znacznie podnoszą poczucie komfortu.

Dzięki wkładkom FootWave™ LADY PREGNA:

 • POCZUJESZ ULGĘ W BÓLU STÓP, KOLAN, BIODER, PLECÓW
  Specjalna budowa utrzymuje prawidłową pozycję stóp i wspiera prawidłowe ustawienie ciała.


 • ZATRZYMASZ DALSZY ROZWÓJ PŁASKOSTOPIA LUB NIE DOPUŚCISZ DO JEGO WYSTĄPIENIA
  Wkładki usuwają przede wszystki
  m przyczynę powstawania problemu - kontrolują nadmierną pronację stopy (koślawość), stabilizują piętę, przywracają prawidłową ruchomość stawu skokowego dolnego oraz mobilizują ruchomość pierwszego promienia (palucha)

 • ZMNIEJSZYSZ RYZYKO POWSTANIA HALUKSÓW
  Dbając o prawidłowe odciążenie i ustawienie oraz redukując ryzyko płaskostopia wkładka zabezpiecza duże palce przed wykoślawieniem

 • ODCIĄŻYSZ I ZAMORTYZUJESZ
  Odpowiednio dobrane amortyzatory: podwójny tyłostopia, przodostopia i dużego palca zadbają o Twoją wygodę!

5 Przedmioty
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.