Tlen inhalacyjny w puszce 5l. zapach...
Tlen inhalacyjny w puszce 5l. zapach...
Tlen inhalacyjny w puszce 5l. zapach...
Tlen inhalacyjny w puszce 5l. zapach...
Tlen inhalacyjny w puszce 5l. zapach...
Tlen inhalacyjny w puszce 5l. zapach...

Tlen inhalacyjny w puszce 5l. zapach miętowy

Obecnie brak na stanie
40,00 zł
Brutto

OXYwatt to 5 litrów tlenu sprężone pod ciśnieniem aż 10 barów

OXYwatt to 5 litrów tlenu sprężone pod ciśnieniem aż 10 barów do lekkiej i poręcznej puszki o pojemności zaledwie 0,5 L. Tak dużą kompresję gazu udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów: Niemieckich zaworów oraz szwajcarskich pojemników z antybakteryjną powłoką gold od wewnątrz.

Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanej maski ciśnienie tlenu w czasie instalacji ulega obniżeniu do poziomu bezpiecznego dla dróg oddechowych użytkownika.

Skład produktu to tylko trzy w 100% naturalne składniki:

  • 95% czystego tlenu
  • 5% obojętnego gazu
  • naturalny olejek miętowy dla większego komfortu użytkowania i jako wskaźnik napełnienia puszki.

Wystarczy kilka wdechów, aby poczuć się jak nowo narodzony. Bezsenność albo stres? Z OXYwatt to już przeszłość! Dostarczenie tlenu do organizmu pomaga się zrelaksować, ponieważ spowolni puls oraz w ciągu kilku minut zmniejszy ciśnienie krwi, a to pozwoli zasnąć spokojnym, błogim snem. Inhalacja tlenem zapewni również zwiększoną koncentrację oraz poprawi pamięć podczas egzaminu lub nauki. OXYwatt pomoże odbudować czujność oraz uwagę podczas długich monotonnych podróży, dzięki czemu wszyscy pasażerowie będą bezpieczni w czasie jazdy.

Tlen stosowany jest w szerokim zakresie problemów zdrowotnych, przy udarach mózgu, złym funkcjonowaniu  jelit, przy leczeniu stresu, detoksykacji organizmu oraz do poprawy  samopoczucia. Jest też stosowany by przyspieszyć gojenie się ran i urazów. Terapeutyczna dawka tlenu pomoże nam w pozbyciu się infekcji skóry, takich jak trądzik, egzema,  łuszczyca i  łupież, gdyż  działa jako środek przeciwzapalny.

Nasuwa się pytanie, jeśli jest tak dobrze, to dlaczego nie oddychamy tylko tlenem? Otóż człowiek jest przystosowany do oddychania mieszaniną gazów. Azot i tlen stanowi 99%, a osiem pierwiastków składa się na pozostały 1%.

Życie w permanentnym stresie, choroby, używki, zanieczyszczenie powietrza metalami ciężkimi, ocieplenie klimatu, są to czynniki, które zaburzają tą strukturę, z niekorzyścią dla tlenu. W wyniku złej jakości powietrza stajemy się podrażnieni i apatyczni oraz łatwiej zapadamy na różnego rodzaju choroby. Dotleniona krew pomoże nam zwalczyć niepożądane objawy, by rozdrażnienie i niemoc zamienić na uśmiech

i chęć.

Poręczna puszka z tlenem jest świetną przenośną alternatywą dla koncentratorów tlenu, któreze względu na swój rozmiar nie możemy zabrać ze sobą do pleca lub torebki.

Dlatego dbajmy o to, co wdychamy.

Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.