Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa...
Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa...
Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa...

Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa AM-WSP-06

400,00 zł
Brutto

PRODUKT REFUNDOWANY PRZEZ NFZ, DOPŁATA PACJENTA 40zł.

Wysoka orteza tułowia z podpaszkami składająca się dwóch części: pas lędźwiowy ze stalkami oraz panel kręgosłupa. Dzięki takiej konstrukcji można dopasować wysokość ortezy do wzrostu użytkownika.

ROZMIAR

Orteza została zaprojektowana dużo bardziej anatomicznie, dzięki czemu wyrób dokładniej dopasowuje się do każdej sylwetki oraz dużo lepiej stabilizuje odcinek krzyżowo-lędźwiowo-piersiowy kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu podpaszek w odcinku piersiowym udało nam się uzyskać pełną stabilizację przednio – tylną na całej długości kręgosłupa.

Zapięcia wyrobu wykonano w nowy asymetryczny sposób. Rozwiązanie to pozwala na lepsze dopasowanie wyrobu do ciała pacjenta w zakresie jednego rozmiaru. W zapięciach zastosowano od strony skóry pacjenta dzianinę bawełnianą frotte, od drugiej zaś strony mocny laminat velcro z funkcją samoszczepną. Dodatkowo zamontowano w nich półsztywną piankę komfortową oraz fiszbiny z tworzywa sztucznego.

W celu ułatwienia pacjentom sposobu użytkowania wyrobu zastosowano specjalne szerokie zapięcie wyposażone w system Grip&OpenSystem ten charakteryzuje się tym, że osoba która posiada tylko częściową sprawność rąk, może samodzielnie założyć oraz zapiąć nasz wyrób.

W celu idealnego dopasowania rozmiaru, prosimy o kontakt z naszym sklepem, dokładnie powiemy jak dokonać pomiarów lub zapraszamy do nas na dobranie odpowiedniej konfiguracji

5 Przedmioty
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.