Orteza palca ręki (dowolny palec)...
Orteza palca ręki (dowolny palec)...
Orteza palca ręki (dowolny palec)...

Orteza palca ręki (dowolny palec) AM-D-02

89,00 zł
Brutto

Szyna na palec to uniwersalna orteza na palce od II do V

ROZMIAR

ORTEZA PALCOWA RĘKI - SZYNA NA PALEC AM-D-02

Oferowany produkt został stworzony z myślą o osobach z urazami ręki. Doskonale usztywnia palce przyspieszając tym samym ich gojenie oraz minimalizując ból. Orteza sprawdzi się podczas urazów pobocznych więzadeł stawu śródręcznego-paliczkowego, zwichnięć stawów, ostrych zmian zwyrodnieniowych. Rewelacyjnie poradzi sobie również z osobami dotkniętymi reumatycznymi zmianami.

Najwyższej jakości materiały: Orteza została wykonana z doskonałej jakości aluminium. Jego gibkość pozwala na dopasowanie szyny idealnie do kształtu dłoni, według zaleceń lekarza oraz z uwagi na własny komfort.

Wygoda to podstawa: W celu zapewnienia wygody podczas korzystania z ortezy jej wnętrze wykończono tkaniną frotte. To miękki, przyjemny dla skóry materiał, dzięki któremu dłoń zapobiegnie odgnieceniom. Ponadto, wypełniono je miękką gąbką. Zapięcie wykonano z wygodnych w użytkowaniu pasków velcro.

Higiena: Orteza wykonana jest z przyjemnego, oddychającego, przepuszczającego powietrze materiału. Jednak w celu utrzymania higieny można prać ją ręcznie w temperaturze 30-40 stopni, bez obaw o jego zniszczenie.

Uniwersalność: Kształt ortezy jest uniwersalny, dzięki czemu nadaje się do używania zarówno na prawej, jak i na lewej ręce. Ponadto, może zabezpieczać każdy palec

Rozmiar    Obwód nadgarstka    Sposób pomiaru
M         13-17 cm
L         17-21 cm

3 Przedmioty
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.